Medarbetare

Vi som jobbar på Ölab är:

Bengt-Åke Ihren VD

VD & kransäljare

tel: 063-14 29 86

e-mail: benka@olab.se

Evaleena Sundström

Administration, Telefon och Reception

tel: 063-14 29 87

e-mail: evaleena@olab.se

Thorsten Lundqvist

Reklamationshandläggare, Administratör

tel: 063-14 29 88

e-mail: thorsten@olab.se

Benny Lönnback

Reservdelssäljare

tel: 063-14 29 93

e-mail: benny@olab.se

Magnus Ihren

Kundmottagare Bussverkstaden

tel: 063-14 29 91

e-mail: magnus.ihren@olab.se

Magnus Lindström

Reservdelschef

tel: 063-14 29 83

e-mail: magnus@olab.se

Jörn Vejdeland

Kyl & Frystekniker samt servicespecialist

tel: 063-14 29 80

Hans Boberg

Kundmottagare lastbil

tel: 063-14 29 81

e-mail: hans@olab.se

Anders Westberg

Hydraulik, lvxl & Kranspecialist

tel: 063-14 29 80

Tomas Westerlund

Elektriker, specialist elektronik tunga fordon

tel: 063-14 29 80

Anders Gunnarsson

tel: 063-14 29 80

Anders Norell

tel: 063-14 29 80

Isak Ehrenholm

tel: 063-14 29 84

e-mail: isak@olab.se

Johan Beiersen

tel: 063-14 29 80

Johan Sundström

tel: 063-14 29 82

e-mail: johan@olab.se

Simon Boström

tel: 063-14 29 80

Tobias Kristoffersson

tel: 063-14 29 80

Tommy Söderström

tel: 063-14 29 80